STYPENDIA MIASTA POZNANIA

W dniu 20 października odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Rady Miasta Poznania dla młodych badaczy z poznańskiego środowiska naukowego.

Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych stypendystów Rady Miasta Poznania znaleźli się lek. Nadia Sawicka-Gutaj oraz lek. Kosma Woliński (obydwoje są doktorantami w Katedrze i Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych na Wydziale Lekarskim II), mgr Magdalena Paczkowska (Katedra i Zakład Chemii Farmaceutycznej, Wydział Farmacji), oraz dr n. biol. Piotr Rzymski (Pracownia Badań Środowiskowych, Centrum Biologii Medycznej, Wydział Nauk o Zdrowiu). Stypendia przyznawane są decyzją Kapituły Naukowej i w tym roku nagrodzono 12 młodych badaczy.