KOMISJA WYŻSZEGO SZKOLNICTWA MEDYCZNEGO

Podczas ostatniego posiedzenia LXIV Konferencji Komisji Wyższego Szkolnictwa Medycznego Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej na stanowisko przewodniczącego KWSM została wybrana Łucja Zielińska (Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu).

Skład nowego prezydium prezentuje się następująco: wiceprzewodicza Sonia Statuch (Warszawski Uniwersytet Medyczny), członkowie: Maciej Burski (Collegium Medicum w Krakowie), Paweł Pęcak (Śląski Uniwersytet Medyczny) oraz Maciej Sobieraj (Warszawski Uniwersytet Medyczny). Konferencja odbyła się we Wrocławiu, w dniach 23-25 października.