SPOTKANIE AUTORSKIE

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Markiem Dąbrowskim, ratownikiem medycznym, instruktorem Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego, współredaktorem książki

"Ratownictwo medyczne. Kwalifikowana pierwsza pomoc",

które odbędzie się 5 listopada 2015 roku o godz. 14.30 w ramach "19. Targów książki nie tylko naukowej", w Collegium Maius, ul. Fredry 10, w Sali Śniadeckich (II piętro).

Marek Dąbrowski jest wybitnym specjalistą w zakresie ratownictwa medycznego, bezpieczeństwa, zdrowia publicznego i promocji zdrowia. Doświadczenie zdobywał na stażach międzynarodowych w USA - programy ratownictwa cywilnego (Stan Nowy Jork, Virginia, Pensylwania, New Jersey oraz Illinois), Danii - Ośrodek Szkolenia Armii Duńskiej, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Jest również wykładowcą akademickim, współtwórcą programów szkoleniowych i projektów TCCC oraz TC3 w Polsce (Tactical Combat Casualty Care) oraz współpomysłodawcą pierwszych szkoleń w Polsce w zakresie TEMS (Tactical Emergancy Medical Support).

Organizatorem spotkania jest Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego.

W trakcie spotkania prezentowane będą czynności i zabiegi ratujące życie.

Dla uczestników przewidziane są upominki z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.