mapa strony * poczta
English version Wersja polska

Programs in English
powrót do strony głównej
Sierpien 2021
NiPnWtŚrCzPtSo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Dziekan
Prodziekani
Dziekanat
Rada Wydziału
Sprawy organizacyjne Rady Wydziału
Jednostki wydziałowe
Farmacja - staże POKL
Wydziałowy Zespół Doskonalenia i Zapewniania Jakości Kształcenia
Aktualności
Dla Studentów
Regulacje prawne dla studentów
51 Konkurs prac magisterskich Wydziału Farmaceutycznego
NAGRODY
Konferencje/Sympozja
NOSTRYFIKACJA DYPLOMU MAGISTRA FARMACJI
Kryteria awansowe
Stopnie i tytuły naukowe
Szkolenie podyplomowe
Niestacjonarne Studium Kształcenia Podyplomowego w zakresie analityki medycznej
Niestacjonarne Studium Podyplomowe Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
Studia Podyplomowe Zioła w profilaktyce i terapii
KONKURSY
Historia Wydziału


AKTUALNOŚCI"Jubileuszowy X Przegląd prac magisterskich"


Z inicjatywy Zespołu Sekcji Historii Farmacji Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego odbędzie się w dniu 4 grudnia 2015 r., w siedzibie Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w warszawie, ul. Długa 16, DZIESIĄTA JUBILEUSZOWA EDYCJA "Przeglądu prac magisterskich", dotyczących historii farmacji.

Prace do Przeglądu powinny być zgłaszane przez opiekunów naukowych do dnia 21 listopada 2015 r. Zgłoszenia należy kierować pod adres:

prof. dr hab. Halina Lichocka
Kierownik Zakładu Historii Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Techniki
Instytut Historii Nauki PAN
Nowy Świat 72
00-330 WarszawaKONKURS !!!


Miasto Poznań organizuje XII edycję konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie obronione na poznańskich uczelniach.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace z zakresu wszelkich dyscyplin i obszarów nauki obronione w lata 2014-2015. Przedmiot pracy może stanowić problematyka związana z Poznaniem lub opis rozwiązania możliwego do wdrożenia w naszym mieście.

Prace należy składać w Wydziale Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17, II piętro, p. 261 lub 266 do 16 listopada 2015 r.

Formularz wniosku i regulamin konkursu dostępny: tutaj
Wydział V Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk informuje, że w 2016 roku przewidywane jest przyznanie Nagrody Naukowej im. Jana Steffena za wybitną rozprawę doktorską z dziedziny onkologii doświadczalnej i/lub klinicznej.

Wnioski o przyznanie Nagrody im. Jana Steffena mogą zgłaszać:

 • co najmniej trzech członków Wydziału Nauk Medycznych PAN,
 • dyrektorzy instytutów Wydziału Nauk Medycznych PAN na podstawie opinii Rady Naukowej,
 • przewodniczący komitetów naukowych Wydziału Nauk Medycznych PAN na podstawie opinii komitetów,
 • dyrektorzy instytutów naukowych spoza PAN na podstawie opinii Rady Naukowej,
 • rektorzy wyższych uczelni na podstawie opinii rad wydziałów.

  Nieprzekraczalny termin nadesłania do Wydziału Nauk Medycznych PAN wniosków o Nagrodę Naukową im. Jana Steffena upływa z dniem 31 grudnia 2015 roku.

  Więcej informacji: tutaj
  _
  _


  Oddział Wielkopolski PFRON w Poznaniu informuje, że w roku akademickim 2015/2016 możliwe jest uzyskanie - ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - dofinansowania do kosztów nauki przez osoby uczące się w szkołach wyższych, w systemie stacjonarnym lub niestacjonarnym, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym (lub orzeczenie równoważne).

  Środki można uzyskać w ramach pilotażowego programu "Aktywny samorząd" (moduł II program) realizowanego przez samorządy powiatowe.

  Pełna treść programu dostępna jest na stronie internetowej Funduszu.  STYPENDIUM !!!

  Stypendium Naukowe im. Antoniego Dębskiego jest indywidualną nagrodą pieniężną przyznawaną corocznie w drodze konkursu młodym pracownikom nauki (nie starszym niż 35 lat), studentom lub członkom federacji nurkowych za osiągnięcia w dziedzinie zdefiniowanej przez Regulamin Stypendium:

  - nauki fizyczne,
  - nauki chemiczne,
  - nauki o ziemi i środowisku,
  - nauki biologiczne,
  - nauki przyrodnicze,
  - nauki inżynieryjne i techniczne,
  - nauki medyczne,
  - nauki o zdrowiu,
  - nauki humanistyczne: archeologia podwodna,
  - nauki społeczne: pedagogika ogólna, w tym szkolenia, pedagogika i dydaktyka.

  Tegoroczny konkurs o wyłonienie laureata ogłoszony jest już po raz 5. Wysokość stypendium wynosi 3000 zł i jest wypłacane laureatowi jednorazowo w ciągu miesiąca od ogłoszenia wyników konkursu.

  Dokumentację zgłoszeniową kandydatów należy przesłać na adres Polskiego Towarzystwa Medycyny i Techniki Hiperbarycznej w terminie do 31 października 2015 roku:

  ul. kmdr J. Grudzińskiego 4
  81 – 103 Gdynia – 3
  z dopiskiem „Stypendium – konkurs”.

  Więcej informacji: tutaj  SYSTEM WSPOMAGANIA WYBORU RECENZENTÓW

  W nawiązaniu do listu Pani Minister prof. dr hab. Leny Kolarskiej-Bobińskiej z dn. 12 listopada 2014 r. (link do treści listu), zachęcającego do korzystania z Systemu Wspomagania Wyboru Recenzentów, pragniemy Państwa poinformować, że System znajduje się pod adresem: http://sssr.opi.org.pl.

  Funkcje związane z doborem recenzentów są dostępne publicznie, najważniejsze z nich to: ranking recenzentów, analiza dokumentów, przeglądanie baz danych. Natomiast edycja Państwa danych (tzw. profili) wymaga uzyskania imiennego dostępu do Systemu.

  Więcej informacji: tutaj


  Uchwała nr 55/2014 Senatu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z dnia 30 kwietnia 2014 roku w sprawie określenia zasad i trybu postępowania przy ustalaniu udziału w wynagrodzeniu zasadniczym części wynagrodzenia za pracę o charakterze twórczym, wynikającym ze stosunku pracy nauczycieli akademickich, podlegającej ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. • Wprowadził : Wydzial Farmaceutyczny.
  Zapisano : 21-10-2015 08:05
  Kalendarium


  Na skróty

                      
  Witryny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wykorzystują mechanizm plików cookies. Stosujemy je celem zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Dowiedz się więcej >>.